logo
Dom Produktylycra elastane fabric producent online
Orzecznictwo
Chiny SEVNNA TEXTILE Certyfikaty
Chiny SEVNNA TEXTILE Certyfikaty
Opinie klientów
Od 10 lat kupujemy tkaniny od SEVNNA TEXTILE i obserwowaliśmy rozwój firmy jako dostawcy tkanin z recyklingu do strojów kąpielowych i odzieży do jogi.

—— David Jones

Im Online Czat teraz

lycra elastane fabric produkcja online

(100)
kupić Mokra nadrukowana wzorzysta tkanina poliestrowa, tkanina z elastanu lycry z poliestru w Internecie producent

Mokra nadrukowana wzorzysta tkanina poliestrowa, tkanina z elastanu lycry z poliestru

Wet Printing 4 Way Stretch Knit Recycled Polyester Fabric Elastane Spandex Lycra Australian Activewear Brands SEVNNA TEXTILE is the Tricot 4 Way Stretch Recycled Polyester Fabric Elastane Materials mainly for ... Czytaj więcej
2022-12-28 16:04:19
kupić 300 gm 86% Poliester + 14% Elastan Podwójna tkanina dziana do podwójnej twarzy w Internecie producent

300 gm 86% Poliester + 14% Elastan Podwójna tkanina dziana do podwójnej twarzy

300gsm 86%Polyester + 14%Elastane Double Knit Fabric for Interlock Double Face – SPACER-A2 Model SPACER-A2 is 300gsm a double knit fabric made from 86%Polyester + 14%Elastane for Interlock Double Face. This ... Czytaj więcej
2026-07-29 11:57:48
kupić Tkanina dwuwarstwowa typu interlock o gramaturze 250 g/m², skład: 82% poliester + 18% elastan w Internecie producent

Tkanina dwuwarstwowa typu interlock o gramaturze 250 g/m², skład: 82% poliester + 18% elastan

250gsm 82%Polyester + 18%Elastane Double Knit Fabric for Interlock Double Face – SPACER-A3 Model SPACER-A3 is 250gsm a double knit fabric made from 82%Polyester + 18%Elastane for Interlock Double Face. This ... Czytaj więcej
2026-07-29 11:21:31
kupić 290 gm 76%Polyester + 24%Elastan Podwójna tkanina dziana do podwójnej twarzy w Internecie producent

290 gm 76%Polyester + 24%Elastan Podwójna tkanina dziana do podwójnej twarzy

290gsm 76%Polyester + 24%Elastane Double Knit Fabric for Interlock Double Face – SPACER-A4 Model SPACER-A4 is 290gsm a double knit fabric made from 76%Polyester + 24%Elastane for Interlock Double Face. This ... Czytaj więcej
2026-07-29 12:17:38
kupić 350 gm 91%Polyester + 9%Elastan Podwójna tkanina dziana do podwójnej twarzy w Internecie producent

350 gm 91%Polyester + 9%Elastan Podwójna tkanina dziana do podwójnej twarzy

350gsm 91%Polyester + 9%Elastane Double Knit Fabric for Interlock Double Face – SPACER-A5 Model SPACER-A5 is 350gsm a double knit fabric made from 91%Polyester + 9%Elastane for Interlock Double Face. This page ... Czytaj więcej
2026-07-29 11:47:42
kupić Tkanina dwuwarstwowa typu interlock o gramaturze 180 g/m², składająca się z 86% nylonu i 14% elastanu w Internecie producent

Tkanina dwuwarstwowa typu interlock o gramaturze 180 g/m², składająca się z 86% nylonu i 14% elastanu

180gsm 86%Nylon + 14%Elastane Double Knit Fabric for Interlock Double Face – JCP-3032 Model JCP-3032 is 180gsm a double knit fabric made from 86%Nylon + 14%Elastane for Interlock Double Face. This page records ... Czytaj więcej
2026-07-29 11:46:28
kupić Ochrona przed promieniami UV i użyte tkaniny z recyklingu lycra do wydrukowania embozowanego w Internecie producent

Ochrona przed promieniami UV i użyte tkaniny z recyklingu lycra do wydrukowania embozowanego

Product Description: Recycled Lycra Fabric Recycled Lycra Fabric is a type of fabric that is made from Repreve Lycra fiber. This fabric is not only environmentally friendly, but also highly functional and ... Czytaj więcej
2024-03-25 14:18:31
kupić Odkryj korzyści płynące z tkanin Stretch Lycra dla Twojej odzieży sportowej w Internecie producent

Odkryj korzyści płynące z tkanin Stretch Lycra dla Twojej odzieży sportowej

Product Description: The Stretch Lycra Fabrics product is a versatile and high-quality fabric that offers exceptional performance and comfort. This stretch yarn lycra fabric is designed to meet the needs of ... Czytaj więcej
2025-08-29 15:54:34
kupić Z recyklingu wyprodukowana tkanina lycra innowacyjne i ekologiczne rozwiązanie dla produkcji odzieży w Internecie producent

Z recyklingu wyprodukowana tkanina lycra innowacyjne i ekologiczne rozwiązanie dla produkcji odzieży

Product Description: Recycled Lycra Fabric made from 91% Recycled Nylon and 9% Xtra Life Lycra offers a high-performance textile solution for swimwear and activewear that demands durability, elasticity, and ... Czytaj więcej
2024-10-11 10:10:25
kupić Innowacyjna tkanina z recyklingu lycra do odzieży o wysokiej wydajności w Internecie producent

Innowacyjna tkanina z recyklingu lycra do odzieży o wysokiej wydajności

Product Description: Recycled Lycra Fabric for Durable and Sustainable Swimwear and Activewear Recycled Lycra Fabric made from 91% Recycled Nylon and 9% Xtra Life Lycra offers a high-performance textile ... Czytaj więcej
2024-10-11 10:10:25
Page 8 of 10|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|