logo
Dom Produktylycra stretch fabric producent online
Orzecznictwo
Chiny SEVNNA TEXTILE Certyfikaty
Chiny SEVNNA TEXTILE Certyfikaty
Opinie klientów
Od 10 lat kupujemy tkaniny od SEVNNA TEXTILE i obserwowaliśmy rozwój firmy jako dostawcy tkanin z recyklingu do strojów kąpielowych i odzieży do jogi.

—— David Jones

Im Online Czat teraz

lycra stretch fabric produkcja online

(100)
kupić High Stretch 4-Way Stretch Lycra Spandex Fabric Stałe kolory niewidoczne w Internecie producent

High Stretch 4-Way Stretch Lycra Spandex Fabric Stałe kolory niewidoczne

Two Way Elastic High Stretch Recycled Lycra Fabric Advance Recycled Fiber Germany European Sportswear Fabric SEVNNA TEXTILE is the one High Stretch Two Way Elastic Recycled Lycra Fabrics supplier for European ... Czytaj więcej
2021-05-24 10:54:12
kupić 235 gm 86% Repreve Nylon + 14% Lycra Recykling Lycra Tkanina dla 2 WAY STRETCH w Internecie producent

235 gm 86% Repreve Nylon + 14% Lycra Recykling Lycra Tkanina dla 2 WAY STRETCH

235gsm 86%Repreve Nylon + 14%Lycra Recycled Lycra Fabric for 2 WAY STRETCH – SEV2311 Model SEV2311 is 235gsm a recycled lycra fabric made from 86%Repreve Nylon + 14%Lycra for 2 WAY STRETCH. This page records ... Czytaj więcej
2026-07-29 11:47:19
kupić 250 gm 70% Repreve Polyester + 30% Lycra Recykling Lycra Tkanina do 4 WAY STRETCH w Internecie producent

250 gm 70% Repreve Polyester + 30% Lycra Recykling Lycra Tkanina do 4 WAY STRETCH

250gsm 70%Repreve Polyester + 30%Lycra Recycled Lycra Fabric for 4 WAY STRETCH – SEV3321 Model SEV3321 is 250gsm a recycled lycra fabric made from 70%Repreve Polyester + 30%Lycra for 4 WAY STRETCH. This page ... Czytaj więcej
2026-07-29 11:50:23
kupić Tkanina 200 g/m² 82% Nylon z recyklingu + 18% Lycra z recyklingu, czterokierunkowa rozciągliwość w Internecie producent

Tkanina 200 g/m² 82% Nylon z recyklingu + 18% Lycra z recyklingu, czterokierunkowa rozciągliwość

200gsm 82%Recycled Nylon + 18%Lycra Recycled Lycra Fabric for Four Way Stretch – SEV3010 Model SEV3010 is 200gsm a recycled lycra fabric made from 82%Recycled Nylon + 18%Lycra for Four Way Stretch. This page ... Czytaj więcej
2026-07-29 12:17:16
kupić Shinny Bright Colors بازیافت شده Lycra Fabric 2 Way Stretch High Colorfastness w Internecie producent

Shinny Bright Colors بازیافت شده Lycra Fabric 2 Way Stretch High Colorfastness

Shinny Bright Colors Its Colorfastness Test Recycled Lycra Fabric Bestsellers Elite Global Yoga Wicking Activewear Usa SEVNNA TEXTILE is the one High End Wicking management and Sorbtek fibers knitting supplier ... Czytaj więcej
2021-05-24 10:54:12
kupić 190 gm 76% Polyamid z recyklingu + 24% Lycra w Internecie producent

190 gm 76% Polyamid z recyklingu + 24% Lycra

190gsm 76%Recycled Polyamide + 24%Lycra Recycled Lycra Fabric for 4 WAY STRETCH – SEV2314 Model SEV2314 is 190gsm a recycled lycra fabric made from 76%Recycled Polyamide + 24%Lycra for 4 WAY STRETCH. This page ... Czytaj więcej
2026-07-29 11:42:30
kupić 210 gm 71% Repreve Nylon + 29% Lycra Recykling Lycra Tkanina do 4 WAY STRETCH w Internecie producent

210 gm 71% Repreve Nylon + 29% Lycra Recykling Lycra Tkanina do 4 WAY STRETCH

210gsm 71%Repreve Nylon + 29%Lycra Recycled Lycra Fabric for 4 WAY STRETCH – SEV5211 Model SEV5211 is 210gsm a recycled lycra fabric made from 71%Repreve Nylon + 29%Lycra for 4 WAY STRETCH. This page records ... Czytaj więcej
2026-07-29 11:47:02
kupić 235 gm 88% Repreve Nylon + 12% Lycra Recykling Lycra Tkanina do 4 WAY STRETCH w Internecie producent

235 gm 88% Repreve Nylon + 12% Lycra Recykling Lycra Tkanina do 4 WAY STRETCH

235gsm 88%Repreve Nylon + 12%Lycra Recycled Lycra Fabric for 4 WAY STRETCH – SEV3232 Model SEV3232 is 235gsm a recycled lycra fabric made from 88%Repreve Nylon + 12%Lycra for 4 WAY STRETCH. This page records ... Czytaj więcej
2026-07-29 11:53:13
kupić Ekologiczny materiał rozciągliwy Lycra, 92% z recyklingowanej tkaniny z lycry z poliamidu w Internecie producent

Ekologiczny materiał rozciągliwy Lycra, 92% z recyklingowanej tkaniny z lycry z poliamidu

Similar Recycled recycled Fabric Eco Friendly Sustainability Recycled Lycra Fabric Evolution Stripe Energy Bra Sporting SEVNNA TEXTILE is the one Knitting Factory with produce similar Recycled recycled and ... Czytaj więcej
2021-05-24 10:54:12
kupić Neon Bright Fluo Colors بازیافت شده Lycra Fabric z półmatowym odcieniem w Internecie producent

Neon Bright Fluo Colors بازیافت شده Lycra Fabric z półmatowym odcieniem

Circular Knit Neon Bright Fluo Colors Recycled Lycra Fabric Plush Take Me Higher Long Black Gloss Ink Leggings Spandex SEVNNA TEXTILE is the one Knitting Factory with Solid Dyed, Digital Print, Sublimation ... Czytaj więcej
2021-05-24 10:54:12
Page 2 of 10|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|