logo
Dom Produktylycra stretch fabric producent online
Orzecznictwo
Chiny SEVNNA TEXTILE Certyfikaty
Chiny SEVNNA TEXTILE Certyfikaty
Opinie klientów
Od 10 lat kupujemy tkaniny od SEVNNA TEXTILE i obserwowaliśmy rozwój firmy jako dostawcy tkanin z recyklingu do strojów kąpielowych i odzieży do jogi.

—— David Jones

Im Online Czat teraz

lycra stretch fabric produkcja online

(100)
kupić 85% poliester z recyklingu + 15% Lycra Xtra Life Tkanina Lycra Stretch RT-4483 w Internecie producent

85% poliester z recyklingu + 15% Lycra Xtra Life Tkanina Lycra Stretch RT-4483

85%Recycled Polyester + 15%Xtra Life Lycra Stretch Lycra Fabric RT-4483 – RT-4483 Model RT-4483 is a stretch lycra fabric made from 85%Recycled Polyester + 15%Xtra Life Lycra. This page records the product... Czytaj więcej
2026-07-29 12:17:09
kupić Solidne, gładkie kolory Tkanina Lycra z recyklingu nie jest postrzegana przez wysoką trwałość koloru w Internecie producent

Solidne, gładkie kolory Tkanina Lycra z recyklingu nie jest postrzegana przez wysoką trwałość koloru

Solid Plain Colors Circular Knitting Recycled Lycra Sport Fabric Xtra Life Lycra Branded Fiber Light Weight Swim Lining SEVNNA TEXTILE is the one Fabric Company and we owned our Ink Jet Digital Print, Screen ... Czytaj więcej
2021-05-24 10:54:12
kupić 135 gm 45% Nylon + 55% Lycra Stretch Lycra Tkanina do odzieży, odzieży sportowej, kostiumów kąpielowych w Internecie producent

135 gm 45% Nylon + 55% Lycra Stretch Lycra Tkanina do odzieży, odzieży sportowej, kostiumów kąpielowych

135gsm 45%Nylon + 55% Lycra Stretch Lycra Fabric for Clothing, Sportswear, Swimwear – SP7436 Model SP7436 is 135gsm a stretch lycra fabric made from 45%Nylon + 55% Lycra for Clothing, Sportswear, Swimwear. This ... Czytaj więcej
2026-07-29 12:18:29
kupić Warp Knit بازیافت شده Lycra Fabric Digital Sublimation Printing 210gsm w Internecie producent

Warp Knit بازیافت شده Lycra Fabric Digital Sublimation Printing 210gsm

Unifi Textile Repreve Fibre Knit Jersey Usa Recycled Lycra Sport Fabric Spandex By the Yard Minimum Orders Custom fabric SEVNNA TEXTILE is the one using Repreve Unifi Textile Fibre in Jersey and Warp Knit by ... Czytaj więcej
2021-05-24 10:54:12
kupić Sportowy dzianinowy materiał na legginsy Beztlenowy zabieg Dzianina w Internecie producent

Sportowy dzianinowy materiał na legginsy Beztlenowy zabieg Dzianina

High Tech Performance Vanish Athletic Stretch Leggings Fabric Waterless Treatment Weaving Knit American Apparel Printing SEVNNA TEXTILE is the one knitting mill and printed factory for High End Double Knit ... Czytaj więcej
2021-05-24 11:26:07
kupić 100% regenerowane prążkowane nogawki ze streczu Fabric Nylon 6 Repreve Sportswear Fabric w Internecie producent

100% regenerowane prążkowane nogawki ze streczu Fabric Nylon 6 Repreve Sportswear Fabric

100% Regenerated Ribbed Melbroune Sydney Stretch Leggings Fabric Nylon 6 Repreve Winter Leggings Sportswear Fabric SEVNNA TEXTILE is the one knitting mill and printed factory for High End Double Knit Interlock ... Czytaj więcej
2021-05-24 11:26:07
kupić 230GSM UPF 50+ Wypływający wilgoć NILIT Nylon 6.6 Lycra Tkanina do odzieży aktywnej SP7467 w Internecie producent

230GSM UPF 50+ Wypływający wilgoć NILIT Nylon 6.6 Lycra Tkanina do odzieży aktywnej SP7467

Product Overview SP7467 is a premium stretch fabric engineered for performance activewear. Its composition of 76% NILIT 6.6 Nylon and 24% LYCRA provides flexible stretch and recovery for close-fitting garments ... Czytaj więcej
2026-08-10 14:36:32
kupić Szybkoschnący materiał z nylonu z recyklingu do funkcjonalnej odzieży sportowej Lycra w Internecie producent

Szybkoschnący materiał z nylonu z recyklingu do funkcjonalnej odzieży sportowej Lycra

Solid Colors Quick Drying Recycled Nylon Fabric Functional Lycra Brand Sportswear Clothing Sevnna Textile is the one high quality of Recycled Nylon fabrics with functional Lycra Stretch Fibre for currently ... Czytaj więcej
2021-05-24 10:37:14
kupić Zwykły kolor poliestrowej tkaniny z lycry, materiał half dull Lycra Swimsuit w Internecie producent

Zwykły kolor poliestrowej tkaniny z lycry, materiał half dull Lycra Swimsuit

Designed Plain Colours Half Dull Recycled Lycra Sport Fabric Amazon Hot Sell High Waist Plain Charcoal Petite Yoga Pants SEVNNA TEXTILE is the one factory we are producing half dull and semi dull quality of ... Czytaj więcej
2021-05-24 10:54:12
kupić Wełniana dzianina Super Stretch z recyklingu Lycra / geometryczny wzór Najwyższej jakości tkanina Luxe w Internecie producent

Wełniana dzianina Super Stretch z recyklingu Lycra / geometryczny wzór Najwyższej jakości tkanina Luxe

Wefting Knit Super Stretch Recycled Lycra Fabric Geometric pattern Superior Luxe Fabric We are the very first step in delivering environmental protection performance , beauty , and quality to the world . We are ... Czytaj więcej
2021-05-24 10:54:12
Page 4 of 10|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|